Üyelik

Aşağıdaki formu doldurarak derneğimize üye olabilir ya da Üye Kayıt Formu nu indirip posta yolu ile ulaştırarak derneğimize üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Üyelik işleminin tamamlanması için derneğimiz hesap numarasına aidat bedeli olan 20 TL , üye giriş bedeli olan 5 TL olarak toplam 25 TL yatırmanız gerekmektedir.PDR öğrencileri için üyelik ücreti belgelemek kaydı ile 10 TL dir.

Üyeliğiniz tamamlandığında size dönüş yapılacaktır.

Dernek Hesap Numarası
Genç Psikolojik Danışmanlar Derneği Adına Vakıfbank Yozgat Merkez Şubesi
Hesap No: 00158007299964802
IBAN No: TR340001500158007299964802

Hesap numarasına aidat yatırıldığında İsminizi ve üyelik aidatı olduğunu açıklama kısmına ekleyiniz. Ayrıca uyelik@gpdd.org.tr adresinden ya da iletişim sayfamızdan bizlere bilgi veriniz.Dekontu mail olarak gönderebilirsiniz

En son eklenen ödeme yöntemimiz olan mobil ödeme ile sağ taraftaki formu doldurarak cep telefonunuz ile ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz parça parça ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için  sağ taraftaki Turkcell ve AVEA tarafından sağlanan mobil ödemeyi kullanmanız  yeterlidir.

UNUTMAYIN SİZ OLMADAN AMACIMIZA ULAŞAMAYIZ!

İşlemlerden sonra üyeliğiniz kesinleşecektir .

Üyelik Formu

İsim (*)

E-posta (*)

Telefon (*)

TC No (*)

Anne Adı (*)

Doğum Tarihi (*) (Örnek: 01.01.1980)

Eğitim Durumu (*) (Yüksek Lisans, Lisans, Öğrenci)

Üniversite (*) (Lütfen Bitirdiiğiniz ya da öğrencim görmekte olduğunuz üniversite ismini yazınız.)

Bulunduğunuz İl (*)

İletişim Adresi (*)

Yukarıdaki bilgileri doldurup gönderdiğinizde, "Derneğinizin tüzüğünü ve amaçlarını okuyup incelediğinizi, üye olmada herhangi bir engelinizin bulunmadığını, derneğiniz amaçlarına katkıda bulunmak üzere yönetim kurulunun belirlediği yıllık aidatı da ödemeyi kabul ettiğinizi bildirmiş olursunuz.

 

 

© Genç Psikolojik Danışmanlar Derneği